Ten uczuć

Kiedy niezależnie od wdechu powietrze wypełnia klatkę piersiową, tak że się jakby wewnętrznie powiększa i człowiek prawie unosi się ponad ziemią. Można to trochę porównać z zakochaniem, ale chodzi mi o trochę inne użycie. Myślę, że tak czują się sportowcy, artyści i ogólnie – ludzie, którzy robią to co kochają, to co czują, to co im wychodzi, to do czego mają talent. Ekscytacja, radość, wolność. Ciekawe czy osoby które zawodowo robią to co kochają czują się tak przez cały czas..?

A co ja robię? Ekhm, rymy walę niebywale xP. Szkoda, że nie ma i nie będzie z tego nigdy nic pożytecznego. No może poza tym, że pozwala mi to wyrazić siebie i sprawia mi autentyczną radość. To właśnie to uczucie kiedy człowiek jara się tym, że coś zrobił, stworzył, ulepsza to i pławi się w tym.

Niestety moja radosna twórczość leci prosto do szuflady. Myślę, że świat będzie na nią gotowy kiedy ludzie ewoluują do poziomu przedstawionego w filmie „Idiokracja”. Wtedy na pewno zostanę doceniona ;-), może nawet trafię na listę lektur :X.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *